Cisco / Nexus veri merkezi anahtarları için Türkiye’deki en iyi fiyatı bizden alın.

Ölçeklenebilirlik, sektör lideri otomasyon, programlanabilirlik ve gerçek zamanlı görünürlük için tasarlandı. Cisco Nexus 9000 Serisi, Cisco Nexus 7000 Serisi, Cisco Nexus 3000 Serisi veri merkezi anahtarları için firmamızdan özel proje fiyatları alabilirsiniz.

Cisco Nexus 9000 Serisi

Çeşitli form faktörlerinde yüksek performans, yoğunluk, düşük gecikme ve sıra dışı güç verimliliği elde edin. Nexus 9000 anahtarları, çığır açan Bulut Ölçekli ASIC teknolojisiyle Cisco NX-OS Yazılımında veya Cisco ACI modlarında çalışır.

Cisco Nexus 7000 Serisi

Bu modüler anahtarlar, yazılım tanımlı kurulumlar için tüm NX-OS özelliklerini ve açık kaynaklı programlanabilir araçları sunar. Uygulama duyarlılığı olan 10, 40 ve 100 Gigabit Ethernet, yüksek programlanabilirlik ve performans analizi elde edin.

Cisco Nexus 3000 Serisi

3000 Serisi düşük gecikme süresi, yüksek programlanabilirlik, yüksek yoğunluklu anahtarlar sunar. Bunlar genel amaçlı kurulumlar, yüksek performanslı bilgi işlem, yüksek performanslı işlemler, çok büyük ölçeklenebilir veri merkezi ve bulut ağları için mükemmeldir.

Kaynak: https://www.cisco.com/c/tr_tr/products/switches/data-center-switches/index.html

WeCreativez WhatsApp Support
Profesyonel destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?