Lenovo ThinkPad X280,T480 ve T480s;  firmanıza özel proje fiyatları için iletişime geçmenizi rica ederiz.

Lenovo, ThinkPad’in yeni üyeleriyle çok güçlü bir şekilde geliyor.Lenovo, ThinkPad serisine L,X ve T serisiyle renk getirdi. L 380 serisini kullanacak olanları, 13 inç’lik bir ekran bekliyor. Lenovo, L serisinde diğer özelliklerden çok, taşınabilirliğe önem vermiş. Diğer Yoga X360 modeline ise Active Pen adlı bir kalem desteği ve kızılötesi kamera desteğiyle kullanıcılarının karşısına çıkacak.

Lenovo’nun tanıtımını yeni yaptığı X280 modeli ise 1 saatte %80 şarj doldurabilme özelliğine sahip. 14 inç’lik L480 ve 15 inçlik L580 modeli artık AMD grafik işlemcileriyle de satın alınabilecek. T serisi ise kullanıcılarına güvenlik, üst seviye sunuluyor. Şirket, izlendiği şüphesi duyan kullanıcılarına T serisini tavsiye ediyor. Çünkü T serisinin güvenlik kamerasına bir kapak yerleştirilmiş.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ThinkPad T serisi için T480, T480s ve T580 modellerini tanıttı. Her üç modelde kızılötesi kamera, parmak izi okuyucusu barındırıyor. Lenovo üç dizüstü bilgisayarının da 72 saat boyunca kullanılacağını açıkladı. Lenovo, ThinkPad 480s modelinin profesyonel dizüstü bilgisayarları alanında en inceleri arasında bulunduğunun da altını çizdi.

WeCreativez WhatsApp Support
Profesyonel destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?