Lenovo Kurumsal Ürünler

Lenovo (IBM) Kurumsal Ürünler

Firmamız 2010 yılından beri siz değerli müşterilerimize Lenovo Proje Fiyatı-Lenovo Kurumsal Ürünler de fiyat  çalışması yapmaktadır. En hesaplı ve en iddialı fiyatlar için firmamızla iletişime geçmenizi rica ederiz.

Business Tech Bilişim Hizmetleri olarak biz, amacımız sırf satış yapmak değil, satış yaptıktan sonra ki destek  hizmetlerimizden mutlu ve memnun müşterilerimizi çoğaltmaktır.

Lenovo Proje Fiyatı-Lenovo (IBM) Kurumsal Ürünler

Firma politikamızda en önem verdiğimiz konu Satış sonrası kaliteli ve profesyonel hizmet ile  siz değerli müşterilerimize teknik destek vermektir. Alımını yapmayı düşündüğünüz kurumsal ürünler ile ilgili sizlere profesyonel destek sağlayıp danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Satıştan sonraki süreçte sorunlarınızla ile ilgili çok çok hızlı teknik destek hizmeti vermekteyiz.

Lenovo Hakkında:

Lenovo (Lenovo Grup Limited) Uluslararası Çin merkezli bilişim teknoloji şirketi. Masaüstü Bilgisayar, Dizüstü Bilgisayar, El Bilgisayarı, Sunucu ve bilgisayar teknolojisi aksesuar ve donanımlarının üretimini yapmaktadır. Şirket, Legend Grup Ltd. ve Yeni Teknoloji Geliştirme A.Ş. adıyla Pekin’de Liu Chuanzi başkanlığında 11 mühendisten oluşan bir grup tarafından 1984 yılında kurulmuştur.

Lenovo, 1988 yılında Legend şirketi bünyesine dahil olmuştur. Lenovo’nun ana merkezi şu an için Çin Halk Cumhuriyeti Pekin’de yer almaktadır. Diğer yönetim ana iş merkezleri; ABD ve Singapur’dadır. Ayrıca Şanghay, Shenzhen, Xiamen, Chengdu ve Yamato’da araştırma merkezleri bulunmaktadır.

IBM’ in PC bölümünü satın almasıyla, 2004 yılında Çin’de pazar lideri oldu. 2005 yılında yaklaşık 1,75 milyar dolara IBM firmasının Bilgisayar bölümünü satın aldı. 2009 yılında HP, Dell ve Acer’ın ardından %28,6 pazar payıyla dünyanın en büyük 4. bilgisayar üreticisi konumundaydı. 2010 yılında toplam hasılatı; 16.604 Milyar USD, net geliri ise 129 Milyon USD olmuştur.

IDC ve Gartner’ın yaptığı açıklama ile 2013 2.çeyrekte PC pazar payını %16,7′ ye çıkararak global pazar payında HP’yi geride bıraktı ve pazarın yeni lideri oldu. Google’ın 2012 yılında 12.5 milyar dolara satın aldığı Motorola’yı, 2014 yılında 2.91 milyar dolar karşılığında Google’dan satın almıştır.

Kaynak: Wikipedia

WeCreativez WhatsApp Support
Profesyonel destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?