Dell ,HP ve Lenovo İş İstasyonu ihtiyaçlarınız için firmamızla iletişime geçmenizi rica ederiz.

En uygun fiyatlar için lütfen iletişime geçin. (0422) 311 63 66 

Piyasadaki en iyi fiyat garantisiyle. Sizlere özel en uygun ödeme koşullarıyla…

İş İstasyonu ‘nda ihtiyacınıza en uygun, en doğru ürünü öneriyoruz. İhtiyacınız olan Masaüstü (Tower) ve Mobil

Workstation ihtiyaçlarınız için sizlere bir telefon kadar yakınız.

Firmamız Profesyonel Monitörler, Profesyonel ekran kartları,  Profesyonel Grafik Kartları,

ve  Workstation aksesuarlarını en uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.

Mühendislik, üç boyutlu dijital tasarımlar ve bilimsel bilgi işlem dahil olmak üzere yüksek performanslı bilgi işlemi gerektiren karmaşık çok iş parçacıklı ve çok görevli uygulamalarınıza özel çözümler üretiyoruz.

İhtiyacınız olan;

Lenovo Tower (Masaüstü) ve Mobil,

Dell Tower (Masaüstü) ve Mobil,

HP Tower (Masaüstü) ve Mobil İş İstasyonu ‘nu en uygun fiyatlara temin ediyoruz.

Ürünlerimiz Türkiye garantili, faturalı, orjinal kutusunda ve kutunun orjinal bandrolü açılmamış şekilde teslim edilmektedir.


 

 

 

 

 

 

 

Workstation (İş İstasyonu) Nedir? Ne İşe yarar?

Sunucu tabanlı CPU ve anakartların kullanılmasıyla uzun ömürlü 7/24 çalışabilen sistemlerdir. Çok gelişmiş ve yüksek performanslı işlemcilere sahiptirler. Birden fazla yüksek performans gerektiren uygulamayı aynı anda çalıştırmaya imkan tanımaktadır. Workstation üzerinde özel SSD’ler, performans grafik kartları, özel ECC ram’ler, vb. üst seviye donanımlar bulunmaktadır. Bu donanımlar normal bir PC’ de bulunmaz. Workstation’lar belirli görevleri yerine getirmek için tasarlanmış üst düzey özel sistemlerdir. İş amaçlı kullanılan, ev kullanıcısına hitap etmeyen ürünlerdir.

Workstation kullanıcısı olan firmalar genelde özel yazılımları çalıştırmak için bu ürünlere yönelirler.  Bu yazılımlar dizayn ve analiz ağırlıklı yüksek grafik detaylı, yüksek veri işleme ve depolama yoğunluğu gerektiren yazılımlardır.

Workstation’lar geliştirme aşamasında en zorlu yazılım testlerine tabi tutularak 3D, CAD, render, analiz, grafik, animasyon ve benzeri alanlardaki yazılımlardan sertifikasyon alarak piyasaya sürülürler.

  • Masaüstü iş istasyonlarında çoklu işlemciler yer almaktadır. Birden fazla çekirdek bulunan bu işlemcilerden iki adet takılabilen iş istasyonları diğer masaüstü PC’lere göre çok daha üstün performans sağlar.
  • Workstation’lar da, mühendislik, tasarım, animasyon gibi yoğun grafik ve hesaplama işlemlerinin yapılabilmesine olanak sağlayan yüksek performanslı grafik kartları kullanılmaktadır.
  • Diğer PC sistemlerinden farklı olarak, hata düzeltme özellikli ECC bellekler kullanılıyor. Bu sayede sistem kilitlenme ve sistem çökmesi gibi sorunlar yaşanmıyor.

Daha fazla detay ve ihtiyacınıza özel ürünü belirlemek için firmamızla iletişime geçmenizi rica ederiz…

 

WeCreativez WhatsApp Support
Profesyonel destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?