İnternetten İçerik Kaldırma

İnternetten içerik kaldırma taleplerinize özel çözümler üretiyoruz. Detaylar için firmamızla iletişime geçmenizi rica ediyoruz. Süreç ile ilgili kısa bilgi vermek gerekirse; ilk önce konunun ne olduğunu, arama sonuçlarından kaldırmak istediğiniz içerikleri kontrol ediyoruz. Firma etik kurallarımız gereği her talebi maalesef kabul edemiyoruz.

Başvuru aşamasında yapılacak iş ile ilgili gerekli kontrolleri yaptıktan sonra, işi kabul edip/edemeyeceğimizi talepte bulunan firma veya kişiye iletiyoruz. Bu işlemlerden sonra müşterimizle sözleşme yapıyoruz. İşin tamamlanması ile ilgili olarak müşterimize yaklaşık süre veriyoruz. (Bu süre sözleşme yapılmış olsa bile) değişiklik gösterebilir. Sürenin değişiklik göstermesi firmamız ile ilgili bir konu değildir. 3. taraf kurum ve kuruluşlardan kaynaklanmaktadır. Son aşamada müşterimize yapmış olduğumuz işlerin bir dökümünü sunup iş teslimatını yapıyoruz.

İnternetten İçerik Kaldırma ; birçok konuyu kapsamaktadır. İzniniz olmadan paylaşılan görseller ve yazılar, yalan ve gerçek dışı haberler,  Özel hayatın gizliliğini ihlal eden haberler, telif hakkı kapsamındaki içerikler, kurumların itibarını ve marka değerini zedeleyen içerikler vs. vs. gibi bir çok örnek verilebilir. Eğer siz veya kurumunu yukarıda verilen örnekler vb. konularda isteklerinizin ve taleplerinizin olduğunu düşünüyorsanız detaylar için bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

 

WeCreativez WhatsApp Support
Profesyonel destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?