HP Kurumsal Ürünler

HP Kurumsal Ürünler

Firmamız 2010 yılından beri siz değerli müşterilerimize HP Proje Fiyatı-HP Kurumsal Ürünler de fiyat  çalışması yapmaktadır. En hesaplı ve en iddialı fiyatlar için firmamızla iletişime geçmenizi rica ederiz.

Business Tech Bilişim Hizmetleri olarak biz, amacımız sırf satış yapmak değil, satış yaptıktan sonra ki destek  hizmetlerimizden mutlu ve memnun müşterilerimizi çoğaltmaktır.

HP Proje Fiyatı-HP Kurumsal Ürünler

Firma politikamızda en önem verdiğimiz konu satış sonrası kaliteli ve profesyonel hizmet ile  siz değerli müşterilerimize teknik destek vermektir. Alımını yapmayı düşündüğünüz kurumsal ürünler ile ilgili sizlere profesyonel destek sağlayıp danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Satıştan sonraki süreçte sorunlarınızla ile ilgili çok çok hızlı teknik destek hizmeti vermekteyiz.

Kurumsal bütün ürün ihtiyaçlarınızda bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

Firmamız en iyi HP Proje fiyatlarını sizlere sunmaktadır.

Bütün HP Kurumsal ürünleri 3 yıl garanti kapsamında olup, yerinde servis desteği mevcuttur. Dolayısıyla son kullanıcı açısından yerinde servis hizmeti çok ciddi bir kolaylık sağlamaktadır.

HP Hakkında:

Hewlett-Packard Şirketi (kısaca HP), merkezi ABD’de Palo Alto, Kaliforniya’da bulunan çok büyük bir uluslararası şirkettir. Bilgi işlem, baskı sistemleri ve sayısal görüntüleme donanımları üreticisidir. Ayrıca yazılım ve hizmet sağlayıcısıdır.Şirket dünya çapında hükümet, sağlık ve eğitim sektörlerindeki müşteriler dahil tüketiciler, küçük ve büyük işletmeler için geniş teknoloji ürünlerle beraber çeşitli yazılım ve bilişim teknolojisi hizmetleri sunmuştur. Kaynak:Wikipedia

Şirket 1 Ocak 1939 yılında 2 öğrenci arkadaş – William Hewlett ve David Packard tarafından ölçü ekipmanı ve ölçü cihazları üreticisi olarak kuruldu.[2] Onlar 1935 yılında Stanford Üniversitesinden elektrik mühendisliği bölümünden mezun olmuşlar. Şirket ismini kurucularının isimlerinin ilk harflerinden oluşturuldu.Fazla düşüncelerden sonra Hewlett kendi harfini ilk yere koydu.Böylece Hewlett-Packard (HP) ismi yarandı.

Başlangıç ​​sermayesi sadece 538 $ olan şirketin ilk ofisi Palo Altoda olan sıradan bir garaj oldu.İlk ürünü HP200A ismindeki hassas ses osilatörü idi.Onların yaptıkları yenilik devresi çıkış sinüs dalga genliği stabilize negatif geri besleme döngüsü kritik bölümünde direnç olarak bir sıcaklığa bağlı (bir “pilot ışığı” olarak da bilinir) küçük bir akkor ampul kullanımını oldu. Osilatörün ilk alıcısı The Walt Disney Company şirketi oldu,şirket üründen 8 adet almakla Fantasia filminin çekimlerinde kullandı.Kendi işlerinin kurulmasında genç öğrencilere hocaları Frederick Terman büyük katkı gösterdi.Birkaç yıllık yoğun çalışmalardan sonra HP şirket olarak 18 Ağustos 1947 tarihinde kuruldu ve 6 Kasım 1957 tarihinde halka arz edildi. HP, birçok yüksek kaliteli ürünler yaratmak için Sony ve Japonya’da Yokogawa Electric şirketleri ile 1960 yılında işbirliği yaptı. HP ve Yokogawa Japonyada HP ürünlerini pazarlamak için 1963 yılında bir ortak girişim (Yokogawa-Hewlett-Packard) kurdu.1966 yılında şirket dünyada ilk kez mini bilgisayar olan HP 2100/HP 1000 serisini tanıttı.Ürün Intel x86 mimarisine biraz benzer düzenlenmiş ve basit bir akümülatör tabanlı tasarımı vardı.1968 yılında ise masaüstü bilimsel hesap makinesi olan Hewlett-Packard 9100A modelini tanıttı.Bu model şirketin ilk kişisel bilgisayarı idi. 1970li yıllarda şirket gelişme devrine girdi.1972 yılında şirket RISC teknölöjisi esasında HP 3000 bilgisayarını sundu. Kaynak:Wikipedia

WeCreativez WhatsApp Support
Profesyonel destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?