Dell UP2718Q Monitör - Başyapıtınızı yaratın

Başyapıtınızı yaratın

Dell’in HDR10 standartlarını karşılayan1 ilk 27 inç 4K HDR monitöründe olağanüstü görsellerle en iyi eserinizi tasarlayın ve düzenleyin. Gerçeğe yakın renkler, sıra dışı netlik ve çarpıcı detaylar elde edin. Ayrıca Dell PremierColor ile görselleriniz üstün renk performansı sunmak için iyileştirilir.
Dell UP2718Q Monitör - İlham veren görseller

İlham veren görseller

Daha önce hiç olmadığı kadar gerçeklik: 1000 nitlik olağanüstü parlaklık (günümüzdeki SDR ekranlardan en az üç kat daha parlak2) etkileyici gerçeğe yakın görseller için en koyu siyah ve en parlak beyaz renkleri görmenizi sağlar.3

Karanlıkta bile ayrıntılara şahit olun: İster karanlık ister aydınlık bir ortamda çalışıyor olun 20.000:1 kontrast oranı ve 384 bölgesel karartma alanı sayesinde ortaya çıkan en ufak ayrıntıları bile görmeye devam edeceksiniz.

Video editörlerin tercihi: Rec. 2020 renk uzayı sayesinde renk açısından en zorlu post-prodüksiyon düzenleme işlemlerini bir profesyonel gibi kolaylıkla halledin.

Hiçbir nüansı kaçırmayın: 3840×2160 Ultra HD 4K çözünürlük ile Tam HD’ye dört kart daha fazla ayrıntı elde edin.

Dell UP2718Q Monitör - Dell PremierColor - Renklerle Uğraşan Profesyoneller için Kusursuzluk

Dell PremierColor—Renklerle Uğraşan Profesyoneller için Kusursuzluk

Geniş, parlak bir spektrum: Dell PremierColor, kusursuz ve olağanüstü renkler için %100 AdobeRGB, %100 sRGB, %100 Rec. 709, %97,7 DCI-P3 ve %76,9 Rec. 2020 gibi en önemli sektör standartlarını kapsayan geniş renk yelpazesi sunar.

Sıra dışı renk derinliği: Sadece 1,07 milyar rengin (standart monitörlere göre 64 kat daha fazla renk derinliği) sağlayabileceği muazzam ayrıntıların keyfini çıkarın. Karanlık ortamlarda bile daha iyi renk derecelendirmesi ve daha fazla gölgede hassaslık elde edeceksiniz.

Hassaslık ile ince ayar: Özel Renk modunu kullanarak (SDK4 veya isteğe bağlı X-rite i1Display Pro renk ölçer5) kendinize has renk parametreleri oluşturun.

İlk günden itibaren gerçek renkler: Monitörünüz, 2’den daha az bir Delta-E hassaslığı sağlamak için AdobeRGB ve sRGB standartlarına göre kalibre edilmiştir. Monitörle birlikte sağlanan fabrika kalibrasyon raporu sayesinde, renklerin monitörü kutusundan çıkardığınız andan itibaren olağanüstü hassaslıkta sunulacağını bilirsiniz.

Dell UP2718Q Monitör - Arkanıza yaslanın. Rahatlayın. Yaratıcılığınızı konuşturun.

Arkanıza yaslanın. Rahatlayın. Yaratıcılığınızı konuşturun.

Kullanışlı bağlantılar: HDR aygıtlarına kolay bir şekilde bağlanmak için çift HDMI2.0a ile birden çok bağlantı seçeneğinden faydalanın.

Kolay yönetilebilirlik: İki bilgisayar arasındaki uygulamaları ekranınızda aynı anda görüntülemenin yanı sıra kullanımı kolay Klavye, Video ve Fare (KVM) özelliği sayesinde tek bir klavye ve fare ile içeriği yönetin.

İhtiyaçlarınız düşünülerek tasarlandı: Herkesin çalışma tarzı farklıdır. En rahat yapılandırmayı elde etmek için monitörü eğin, kendi ekseni etrafında çevirin, döndürün ve yüksekliğini ayarlayın.

Dell UP2718Q Monitör - Bağlantı seçenekleri

Bağlantı seçenekleri

Bağlantı Noktaları ve Yuvalar:
1. AC güç konnektörü | 2. HDMI 1 konnektörü | 3. HDMI 2 konnektörü | 4. DP konnektörü (inç) | 5. mDP konnektörü (inç) | 6. Ses hat çıkışı bağlantı noktası6 | 7. USB yukarı akım bağlantı noktaları | 8. USB aşağı akım bağlantı noktası | 9. BC1.2 şarj etme özellikli USB 3.0 aşağı akım bağlantı noktası | 10. Stant kilidiBirlikte Verilen Kablolar:
1. Güç Kablosu | 2. USB 3.0 kablosu | 3. DP-mDP kablosu | 4. HDMI kablosu

İç rahatlığı garantili

Ürünlerimizin dikkatli ve hassas bir şekilde tasarlanması sayesinde size destek sunacağımızı ve içinizin rahat edeceğini garanti ediyoruz.

Dell UP2718Q Monitör - Güvenebileceğiniz bir marka

Güvenebileceğiniz bir marka

Üst üste 4 yıl (2013’ten 2016’ya) dünyanın 1 numaralı monitör markası7 seçilerek, hiçbir zaman kaliteden ödün vermemenin ve müşterilerimiz için maksimum memnuniyet sağlamanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Dell UP2718Q Monitör - Üstün Panel Garantisi

Üstün Panel Garantisi

Dell Üstün Panel Garantisi, Sınırlı Donanım Garantisi8 süresinde tek bir parlak piksel dahi bulunduğunda panelin ücretsiz olarak değiştirilmesini sağlar.

Dell UP2718Q Monitör - Gelişmiş Değiştirme Servisi

Gelişmiş Değiştirme Servisi

Monitörünüz 3 Yıllık Gelişmiş Değiştirme Servisi9ile kullanımınıza sunulur. Gerekli görülürse 3 Yıllık Sınırlı Donanım Garantisi8 kapsamında arızalanan monitörünüzün yerine yenisi ertesi iş günü içinde gönderilir.

Güvenilir ve duyarlı

Çevre bilincine sahip olarak tasarlanan bu monitör Çin Enerji Etiketi, CEL, WEEE, ErP (EuP) Standartları, Korea E-Standby gibi en güncel düzenlemeler ve çevresel standartlarla uyumludur.
WeCreativez WhatsApp Support
Profesyonel destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?