Dell Kurumsal Ürünler

Dell Kurumsal Ürünler

Firmamız 2010 yılından beri siz değerli müşterilerimize Dell Proje Fiyatı-Dell Kurumsal Ürünler de fiyat  çalışması yapmaktadır. En hesaplı ve en iddialı fiyatlar için firmamızla iletişime geçmenizi rica ederiz.

Firmamız Dell Server, Dell Workstation ve Yedekleme ürünlerinin satışını yapmaktadır. Uzun yıllara dayanan bir deneyimimiz mevcuttur. İhtiyacınıza uygun noktasal çözümler üretiyoruz.

Dell Server, Dell Workstation ve yedekleme ürünlerini ihtiyacınıza göre yapılandırıyoruz.(Upgrade yapıyoruz.)

İhtiyacınız olan ürünler eğer Türkiye stoklarında yok ise veya Türkiye’ye getirilmeyen ürünler ise, sizlere özel proje oluşturup yurt dışından teminini sağlıyoruz.

Business Tech Bilişim Hizmetleri olarak biz, amacımız sırf satış yapmak değil, satış yaptıktan sonra ki destek  hizmetlerimizden mutlu ve memnun müşterilerimizi çoğaltmaktır.

Dell Proje Fiyatı-Dell Kurumsal Ürünler

Firma politikamızda en önem verdiğimiz konu Satış sonrası kaliteli ve profesyonel hizmet ile  siz değerli müşterilerimize teknik destek vermektir. Alımını yapmayı düşündüğünüz kurumsal ürünler ile ilgili sizlere profesyonel destek sağlayıp danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Satıştan sonraki süreçte sorunlarınızla ile ilgili çok çok hızlı teknik destek hizmeti vermekteyiz.

 

Kurumsal bütün ürün ihtiyaçlarınızda bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

Firmamız en iyi Dell Proje fiyatlarını sizlere sunmaktadır.

Bütün Dell Kurumsal ürünleri 3 yıl garanti kapsamında olup, yerinde servis desteği mevcuttur. Dolayısıyla son kullanıcı açısından yerinde servis hizmeti çok ciddi bir kolaylık sağlamaktadır.

Dell Hakkında:

Dell, Teksas (ABD) merkezli, Lenovo ve HP’nin ardından dünyanın en büyük üçüncü kişisel bilgisayar üreticisidir. Aynı zamanda sunucu ve diğer ağ birleşenleri, veri depolama donanımı, yazılım, ve KDA (PDA) gibi yan bileşenler üreten firma, dünya genelinde 100.000 kişiye iş olanağı sağlamaktadır.

 

180 ülkede hizmet veren DELL’in 2006 yılında geliri yaklaşık 56 milyar dolar olmuştur. Dell firması dünyada 2 Milyar IT kullanıcısına hizmet vermektedir. Günde 120.000 sistem satmaktadır ki bu da saniyede 1 sistemden fazladır. Fortune dergisinin dünyadaki ilk 500 firmasının %98i Dell’i tercih etmektedir. Dünyada 44 adet çağrı merkezi bulunmaktadır.

WeCreativez WhatsApp Support
Profesyonel destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?