Lisanslama Çözümleri

Microsoft Lisanslama Danışmanlığı

Şirketinizde kullandığınız yazılım lisanslarının takibini yapmak; kullandığınız yazılımların yasal olup olmadığı yetkili merciler tarafından denetime tabi tutulması ve bu konuda sizden ayrıntılı bir raporlama istenebilmesi sürecinde önemlidir. Bu sürecin sonucunda şirketinize ani baskınlar yapılabilir ve firmanızın itibarı zedelenebilir.

Satın aldığınız yazılımın lisanslama kriterlerine uyması verilen lisans ücretinin karşılığını almanızla eş değerdir. Yazılım korsanlığının ciddi bir suç olduğunu unutmayın. Kullandığınız programların lisanslı olmasına özen gösterin. Yetkili merciler tarafından raporlama istenildiğinde sıkıntıya girmeyin ve önleminizi şimdiden alın. Biz gerekli incelemeleri yapıp geçerli lisanslama modelini tespit ederken siz yalnızca işinize odaklanın.

Adobe Lisanslama

Tasarruf edin ve toplu lisanslarınızın kontrolünü elinize alın .

Adobe yazılımının birden fazla kopyasını satın almak veya yükseltmek mi istiyorsunuz? Bir Adobe Toplu Lisanslama programıyla sipariş işlemlerini kolaylaştırın, lisans yönetiminde kolaylıklardan yararlanın ve toplu indirimlerden faydalanma olanağı elde edin.

Her türlü Adobe toplu lisanslama da bizimle iletişime geçebilirsiniz…

Autodesk Lisanslama

Autodesk yazılım lisans türleri ve abonelik türleri hakkında bilgi alın ve hangisinin sizin ve kuruluşunuz için en doğru seçim olduğuna karar verin. Önceden lisans aldıysanız, satın aldığınız lisans türünü nasıl etkinleştirebileceğinizi öğrenin.

Her türlü Autodesk toplu  lisanslama ve ürün talebi için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

WeCreativez WhatsApp Support
Profesyonel destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?