Aruba Networks

Aruba Networks

Firmamız 2010 yılından itibaren siz değerli kurumsal müşterilerine Profesyonel Network çözümleri üretmektedir.

Business Tech Bilişim Hizmetleri olarak biz, Aruba Networks çalışması yapmaktayız.

Her türlü Aruba Networks ürün ihtiyaçlarınızda; size özel proje fiyat çalışması için iletişime geçebilirsiniz. Aruba Networks Türkiye

Aruba Networks, mobil şirketler için önde gelen yeni nesil ağ erişim çözümleri sağlayıcısıdır.Şirketin Mobile Virtual Enterprise (MOVE) Mimarisi, şirket merkezleri, Seyahat eden profesyoneller, uzaktan çalışanlar ve misafirler için kablolu ve kablosuz altyapıları tek bir kusursuz ağ erişim çözümü olarak birleştirir.


Aruba ile erişim ayrıcalıkları bir kullanıcı kimliğine bağlıdır.Böylece kurumsal çalışanlarınız kim olduklarına bağlı olarak fakat nerede olduklarından ve hangi cihazı kullandıklarından ve nasıl bağlandıklarından bağımsız olarak ağ kaynaklarına tutarlı, güvenli erişime sahip olur. Bu da ayrı kablolu ve kablosuz erişim protokollerinin maliyeti ve karmaşıklığını ortadan kaldırır. Gerçekte Aruba ile daha az porta ve sonuç olarak kablolama dolabınızda daha az ekipmana ihtiyacınız olacaktır, bu da erişim altyapınızı etkin biçimde yönetmenize olanak tanır.

 

Bütün bunlar Aruba MOVE mimarisini, cihazını getir (BYOD) girişimleri için ideal hale getirir. Aruba, şirketinize IT mobil cihaz erişim kontrolü sağlayarak BYOD’yi etkin şekilde kapsiyor. Bu, kurumsal Wi-Fi ağına cihaz parmak izi olarak adlandırılan cihaz zekası eklenerek gerçekleştiriliyor. Aruba MOVE ile kişisel mobil cihazlar, kurumsal politikalara uygun olarak ağa güvenli bir biçimde bağlanabilirler.

 

Aruba’nın Farkı Nedir?

  • Yüksek güvenlik. Kimlik tabanlı güvenlik, kullanıcılara erişim protokolleri atar ve ağa erişim olduğunda bu protokolleri kablolu ve kablosuz olarak uygular.
  • Mevcut ağlara uygulaması basittir. Uyarlanabilir 802.11n kablosuz LAN’lar kendilerini optimize ederek kullanıcıların her zaman iş anlamında hayati bilgiye erişebilmesini temin eder.
  • Yönetimi ve bakımı kolaydır. Uçtan uca şeffaflık ve kontrol, mobil kullanıcıların çok üreticili, çoklu site ağlarda yönetimini basitleştirir.
  • Aruba’da her şey doğru hamleyi yapmanıza yardımcı olmak için.

 


www.arubanetworks.com/tr

WeCreativez WhatsApp Support
Profesyonel destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?